WhatsApp

E-Ticaret

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz E-Ticaret

E-Ticaret

Minik ve büyük işletmelerin maksimum tercih ettiği sistemlerden biri e – tecim sistemidir. Türkiye genelinde bulunan firmanızın dünya geneline yayılmasını elde eden sisteme e – ticaret denmektedir. Internet sayfası kurulumuna ek olarak meydana getirilen bu işlemde firmanın yahut sitenin maksimum ulaşabileceği alana erişimi de sağlanmaktadır. Web sayfasında bulunan tüm kanallar ve işlemler Manisa Bilişim Web Yazılım ve Web Tasarım İnternet Hizmetleri firması ile tamamlanabilmektedir. Firmanın en hızlı şekilde satışa başlamasını elde eden e – ticaret sisteminde büyük reklam giderlerinden de kurtulmuş olabilirsiniz.

E tecim sisteminde bulunan mobil ticaret kullanımı da doğru işlemde internet sayfasına sağlanabiliyor. Sitenin kullanımın oranı ciddi anlamda arttıran mobil ticaret kullanımı toplumsal açıdan da avantajlı olmaktadır. Daha çok sosyal medya kanallarına ulaşan e tecim ile markanın satışları da rahatlıkla yapılabilmektedir. Hatta markanın kurumsallığa doğru ilerlemesinde de e – tecim sisteminin katkısı büyüktür. İyi bir seo çalışması ile rakip analizi de e - tecim üzerinden yapılabilmektedir. Rakip firma satışlarının bulunduğu ürünlerin erişimi ve popülerliği arttırma da bu alanda rahatça yapılabilmektedir. E – ticaret sistemine bağlı olarak kullanılan site tasarımında;

Rakip analizi

Markalaşma

toplumsal tecim

Mobil tecim

Satış kanalları şeklinde bağlantılar yapılmaktadır.

E – tecim Sisteminde Çalışma

Doğru adımlarla ilerleme ve başarı kazanmak için lüzumlu olan e – ticaret sisteminin eğer olmazsa olmazları vardır. İyi bir seo çalışması ile bulunan e tecim bağlantısı site için gereklidir. Sıralı olarak ilerleyen e ticaret çalışmalarında;

şirket ve ürün araştırma

Rakip analizleri

Sözleşme süreci

E ticaret kurulumu

kontrol satışları şeklinde doğru adımlar atılmaktadır.

Bu şekilde marka ismi zarar görmez ve satış açısında doğru pazarlama elde edilir. Büyük firmaları hedef alınarak meydana getirilen ürün araştırması site içerisinde de kullanılacaktır. Bu şekilde popüler olarak tercih edilen ürünler web sitesinde ön planda tutulacak. Pazarlama alanında da lüzumlu bulunan seo çalışması e tecim sistemine bağlı olarak ilerler. Böylece popüler ürünler en önde dururken yeni ve farklı ürünlerde kullanıcıların dikkatini çekecek şekilde bulundurulur. Ticari siteler olarak olması ihtiyaç duyulan bu durumlar web site tasarımı meydana getiren şirket tarafından sağlanmalıdır. Manisa Bilişim Web Yazılım ve Web Tasarım İnternet Hizmetleri sayesinde bu gibi durumları düşünmeden süreklilık sağlayabilirsiniz. Kaliteli çalışma anlayışı ve yenilikçi yapı ile bu durum en hızlı şekilde tamamlanacaktır.

Web sitesi ve E tecim Sistemi

Firmanın reklam yüzü olan internet sayfası üzerinden yapılacak ürünlerin satışları da doğru aşamalar ile ilerlemelidir. Manisa Bilişim Web Yazılım ve Web Tasarım İnternet Hizmetleri olarak tecrübeli ve alanında en iyisi sloganı ile gerekli tüm AR – GE çalışması önceden yapılmaktadır. Bu nedenle ürünün belirlenmesi ve ürünün satışının gerçekleşmesine kadar ilerleyen sürede;

Ürün; belirleme, fotoğraflama, ürün bilgileri, web girişi

Reklam Departmanı; Google, satış kanalları, toplumsal medya, öteki

müşteri departmanı; destek ekibi, satış ekibi

Satış; muhasebe, kargo, kargo takip, müşteriye ulaşım, satış sonrası destek olarak ürünün alan kişi memnuniyeti ile teslim edilmesi sağlanır.

Müşterilerden gelen isteğe göre ticari sitenin dünya genelinde kullanıcıya ulaşmasını e tecim sistemi sağlamaktadır. Normal bir sitede meydana getirilen ilerleme 1,5 veya 2 yılda kaydedilirken, e – tecim sistemi ile en kısa sürede ilerleme sağlanabilir. E – ticaret kullanımı ile yapılan çalışmalar sayesinde web sitesinin güncelliği ve yeniliği de her zaman sağlanmış olacaktır. Aynı şekilde e tecim sistemi olarak meydana getirilen kurulumda 7 / 24 destek de şirket tarafından hazır şekilde belirlenmektedir. Pazarlama ve mobil uygulama alanında da açık ara fark gösteren bu sistem sayesinde ticari firmanı yaklaşık olarak 1 yıl ileri gitmiş olacaktır. Her zaman www.manisabilisim.com.tr yanınızdadır .