WhatsApp

Hakkımızda

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

Hakkımızda

Bilimsel verileri iş disiplini içinde hayata geçiren müesseseumuz; 15 yıl önce başlamış olduğu frelance hizmet sunumunu son 8 senedir Manisa'daki merkezinde devam ettirmektedir. Kurumdan itibaren devamlı alan fert memnuniyetini merkeze alan idari yapısı ile çalışmaktadır.


Bu yapı web tasarım, sosyal medya uzmanları, yazılım ve adwords uzmanlarının eklenmesi ile günden güne genişleyerek şubeleşme yolunda ilerlemektedir. 3 kişi tarafınca kurulmuş olan firmamız 16. Yılı nihayetinde 30'a yakın mensubu, on binin üzerinde mutlu alan birey profili ile büyük bir aile olma yolunda çalışmalarına son hız devam etmektedir.


Kurumsal yapımız ile sürekli olarak müşterilerini düşünen kuruşumuz talepleri yerinde dinlemektedir. Firmanız yada müesseseunuz için talep edecek olduğunuz her türlü reklam çalışması için uzman personelimiz siz değerli ziyaretçilerimizin ayaklarına kadar gelmektedir. Taleplerinizi yerinde dinleyerek en güncel veriler ile kısa zamanda kitlenize ulaşmanızı sağlamaktadır. Siz talebinizi hepimiz ise çözümü size sunalım.


Vizyonumuz


Bilimsel veriler ışığında analizleri toparlayarak Ar-Ge birimimiz tarafınca nokta atışlı kurumsal reklamcılık ve tanıtım yapmaktır. Sektörel bazlı derinlemesine tanıtım yapmak ve web tasarımlar hazırlayarak kullanıcı dostu ara yüz ile her misafirimizin kısa zamanda müşteri potansiyelini minimum beşe katlama saslımüzü yerine getirmek hedeflerimiz içinde yer almaktadır.


Firmamız merkezi tarafınca hazırlanmış olan güncel reklamcılık ve yazılımcılık anlayışları ile hitap ettiğiniz kitlenin karşınsa her ortamda çıkmanızı sağlıyoruz. Gereksiz reklam harcamalarından uzaklaşarak maddi kayıplarınızın önüne geçiyoruz.


Misyonumuz


Vizyonumuz içinde saymış olduğumuz hedeflerimize ulaşmak için günün her saatinde personellerimiz çalışmaktadır. 3 vardiya usulü ile çalışan personelimiz reklamlarınızın, tanıtımlarınızın ve kurumsal web sitelerinizin devamlı olarak bakımlarını yapmaktadır. Firmanıza yönelik kullanıcı kitlesine yetişme başarısı ise yüzde 99 ile gerçekleşmektedir.


Kurumsal web tasarımlarınızın yapılmasında gene bir tek size özel temalar ve size özel hazırlanmış olan eklentiler ile siteniz yapılmaktadır. Kodlama uzmanları, grafikerler ve bilgisayar programcıları tarafınca hazırlanan siteniz eşi olmayan yapısı ile Googlede ilk sırada olmanızı sağlarken, sitenizde yer alacak olan hizmet yada ürünleriniz hakkında her ayrıntıları en şeffaf hali ile yansıtacaktır.


On binin üzerinde mutlu misafirimiz içinde yer almak için bir tek telefon ile güler yüzlü personelimize ulaşmanız kafi olacaktır. Gerisini Ar-Ge birimimiz sizin adınıza halledecektir.


Kalite


Manisa Bilişim Web Yazılım ve Web Tasarım İnternet Hizmetleri olarak siz değerli müşterilerine en kaliteli yazılımlarla, en kaliteli destek ve çözümlerle hiç aksamadan hizmet vermeyi fakatç edindik!


Güven


Tüm yazılımlarımız PHP PDO kaynak kodlu olarak yazılmaktadır, bunun yanı sıra ekibimizin 2004 yılından bu yana kesintisiz hizmet veren şirket olmamız ile güven sağlıyoruz!


YardımcıTüm yazılımlarda oluşan sorunlarda hatta daha ileri giderek sektörümüzde bulunan, her hangi bir projenizde sizlere en yakından destek veren şirket ünvanını uzun senelerdir koruyoruz!
Süre


Bizlere verdiğiniz iş her vakit tek işimiz bu anlayışımız ile neticelanana kadar pes etmeden çalışarak, en kısa sürede sizlere ulaştırmayı fakatç ediniyoruz! Bu sayede en hızlı hizmet veren şirket olarak bu memnuniyetimizi kimselere vermiyoruz!