Profosyonel Hosting Paketleri | Manisa Bilişim | Web Hosting, Reseller Hosting, Dedicated Server
Profosyonel Hosting Paketleri
Profosyonel Hosting Paketleri
Profosyonel hosting paketlerimiz bütçenize uygun olması ve ufak projelerinizde kullanabilmeniz için özel olarak hazırlanmıştır.

Pro Hosting 1

2,5 $ / Yıllık

Kişisel kullanım için

1 Web Sitesi Barındırma

1 GB Disk Alanı

Limitsiz E-Posta

Limitsiz Aylık Trafik

Limitsiz MySQL

Limitsiz Al Özellik

Pro Hosting 2

3,5 $ / Yıllık

Küçük işletmeler için

1 Web Sitesi Barındırma

5 GB Disk Alanı

Limitsiz E-Posta

50 GB Aylık Trafik

Limitsiz MySQL

Limitsiz Al Özellik

Pro Hosting 3

4,5 $ / Yıllık

Şirketler için

1 Web Sitesi Barındırma

10 GB Disk Alanı

Limitsiz E-Posta

100 GB Aylık Trafik

Limitsiz MySQL

Limitsiz Al Özellik

Pro Hosting 4

5,5 $ / Aylık

Webmasterlar için

1 Web Sitesi Barındırma

Limitsiz Disk Alanı

Limitsiz E-Posta

Limitsiz Aylık Trafik

Limitsiz MySQL

Limitsiz Al Özellik

shared
MANİSA BİLİŞİM
LİNUX HOSTİNG AVANTAJLARI
Profosyonel hosting üzerinde PHP ve MYSQL tabanlı uygulamalar çalışmaktadır. Profosyonel sunucularımız üzerinde bulunan kontrol panelleri sayesinde, uygulamalarınızı çok kısa sürede aktif edip, web sitenizi yayına başlatabilirsiniz. PHP, MySQL ve statik html web siteleriniz için Profosyonel Hosting Paketlerimizi inceleyebilirsiniz.
Cloud Sunucu Sistemi Spamassasin Spam Koruması Anlık limitsiz trafik
Cloud Profosyonel İşletim Sistemi Türkçe Hosting Kontrol Paneli Limitsiz FTP erişimi
Cpanel & Plesk Onyx Türkçe Mail Kontrol Paneli Intel Xeon Sunucular
Litespeed ve PHP suEXEC Türkçe Webmail Türkiye Lokasyonu
100% CPU Hakkı SMTP ve POP3 Desteği AspEmail - AspUpload
7/24 PROFESYONEL TEKNİK DESTEK

Manisa Bilişim'in eğitimli, profesyonel güler yüzlü teknik destek ekibi her zaman Profosyonel hosting hizmetiniz ile ilgili size yardımcı olmak için hazır bekliyor. Hakkımızda araştırma yaptığınızda teknik ekibimizin başarısı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Teknik destek ekibimizin başarısı her zaman takip edilmektedir, bu amaçla tüm iletişim kanalları (telefon, email, ticket) kayıt edilmekte ve belirli zamanlarda bu kayıtlar incelenmektedir. Ayrıca belli aralıklarla müşterilerimizle iletişim kurup müşteri memnuniyeti araştırması yapmaktayız. Tüm bunların yanında geniş bilgi bankası arşivimiz ile web sitenizi geliştirmeniz için gerekli bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Sitelerinizi
Ücretsiz Taşıyoruz!
cPanel'den > cPanel'e tüm web ve hosting siparişlerinizde web sitelerinizi ücretsiz taşıyoruz.Uzman Olmanız
Gerekmez!
Sunucu yönetimi ve güvenliği için uzman olmanız gerekmiyor. Alanında tecrübeli ve uzman ekibimiz sayesinde sunucularınız emin ellerdedir.

Full Performans
Tam Donanım
Tüm sunucularımız modern trendlere uygun donanım ve yazılımlarla sürekli olarak güncel tutulmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Sorunsuz
Güvenli!
Sunucularımızda, bilinen tüm optimizasyon ve güvenlik tedbirleri uygulanmakta olup, herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması için gerekli tedbirler alınmaktadır.

Tek Tıkla Yüzlerce Script*

Hiç yazılım bilginiz olmasa bile yüzlerce scripti web hosting paketlerimize tek tıkla, dosya yüklemeden, veritabanı işlemleriyle uğraşmadan bir kaç saniyede ücretsiz olarak kurabilirsiniz.
Blog mu kuracaksınız? Tek tıkla wordpress hazır.
CMS ihtiyacınız mı var? Hemen joomla yada drupal yayına alabilirsiniz.
E-ticaret mi yapmak istiyorsunuz? Anında PrestaShop yada Magento kurup satışa başlayın.
Yada ihtiyacınız olan yüzlerce hazır scriptten birini seçip, bir kaç saniye içinde web sitenizi oluşturun

Hizmete Genel Bakış

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia.

SINIRSIZ E-POSTA
Geniş kotalı, uygun maliyetli kurumsal mail çözümleri
SINIRSIZ DİSK ALANI
Sınırsız Hosting kapsamında disk ve trafik limitleri kaldırılmıştır.
27X7X365 DESTEK
Geniş döküman,canlı destek ve telefon desteği ile sürekli yanınızdayız.
YÜKSEK HIZ
Tüm hosting hizmetlerimizde Yazılım hatalarından oluşan durum lar hariç işlemci limiti yoktur.
ConfigServer Exploit Scanner(CXS)
Tüm web güvenlik açıkları ve zararlı dosyalar için, gerçek zamanlı ve akıllı tarama özelliği bulunan hosting paketlerimizde ücretsiz sunduğumuz bir hizmettir.
Yapılandırma ve uygulamalar
Tüm hosting sunucularımızda işletim sistemi ve yazılım gereksinimlerine göre yapılandırma yapılmıştır.
ÜCRETSİZ HOSTİNG TAŞIMA

Şu anda aktif bir websiteniz varsa ve bizden bir hosting satın alarak Manisa Bilişim kalitesinden yararlanmak istiyorsanız, teknik ekibimiz web sitenizi ücretsiz olarak taşıyacaktır*.

Tek yapmanız gereken bizden web hosting hizmetinizi satın almanız ve teknik destek ekibimiz ile iletişim kurmanız.

*Web sitenizin taşınabilmesi bazı kriterlere bağlıdır, teknik ekibimiz sitenizi inceleyerek uygun olup olmadığını size bildirecektir.

*Taşıma işlemleri mevcut hosting hizmetlerinde cPanel kullanan, 2 GB ve altı disk kullanımı olan siteler için geçerlidir.

1
TAŞINACAK PLATFORMLAR
Önce hizmetin nerede daha sağlıklı stabil çalışabiliceği konusunda incelenerek karar alınır.
2
HİZMET SEÇ
Hizmetin sağlıklı stabil çalışabiliceği platformun paketlerinden seçim yapılır.
3
TRANSFER
Hizmetin sağlıklı stabil çalışabiliceği platforma transfer işlemi başlatılarak taşıma yapılır.
4
TAŞIMA SONRASI
Taşıması sağlandıktan sonra stabil çalışıp çalışmadığına ve hatalar mevcutmu kontrol edilir ve tüm hatalar giderilir.
SIK SORULAN SORULAR

Web Hosting (Barındırma) Nedir?

 • Web sitesi Barındırması yani web hosting, bir web sitesinde yayınlanmak istenen içeriklerin, sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir sunucuda (server) saklanmasıdır. İnternette web site yayınlamak için özel olarak üretilmiş, internet hatlarına yüksek hızlı bağlantısı olan, yüzlerce ziyaretçiye aynı anda hizmet verebilecek bir bilgisayarda (sunucuda) yayınlamak istediği dosyaların saklanması gerekir. Web sitesine ait dosyaları barındıran ve internet erişimine sunan bu bilgisayarlara web sunucusu (web server), bu veriyi saklama, barındırma ve yayınlama işlemine de web hosting denir.

LiteSpeed Nedir?

 • LiteSpeed; Apache web sunucusuna oranla, sistemde %60’a varan değerde rahatlama sağlayarak, sunucunun daha verimli bir performans ile çalışmasını sağlamaktadır. Böylelikle, web hosting hizmeti daha hızlı ve stabil şekilde sağlanır. Bu nedenle tüm Profosyonel sunucularımızda, standart olarak LiteSpeed kullanılmaktadır.

CloudProfosyonel Nedir?

 • CloudProfosyonel; özellikle birden fazla kullanıcı hesabının bulunduğu sunucularda, kaynak ve performans yönetimini sağlamaya yönelik bir işletim sistemidir. 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren CloudProfosyonel OS, CentOS gibi işletim sistemleri üzerine basitçe uygulanabilmektedir. Tüm web hosting paketlerimizde CloudProfosyonel aktif olarak kullanılmaktadır.

  Cloud Profosyonel’un Yararları Nelerdir?

  - CloudProfosyonel stabilizasyonu arttırır.
  Cloud Profosyonel, kullanıcılar arasında izolasyon yaratarak (CageFS Özelliği) kaynak kullanımını sistem yöneticisinin belirlediği oranlarda düzenleme şansı yaratır. Böylelikle sisteminiz stabil ve güvenli çalışmaktadır.

  - Kaynak kullanımını düşürür.
  Cloud Profosyonel ile her hosting müşterisine ayrı CPU, Memory (RAM) ve I/O limitlemesi yapılabilmektedir. Böylelikle yüksek sistem kaynağı kullanan müşterilerin diğer müşterileri etkilemesinin önüne geçmiş olur.

Hangi Hosting Ürününü Seçmeliyim?

 • Hosting hizmeti için bir çok paket ve değişik parametre ve fiziksel sınırlar mevcuttur. Bu seçimi yapmadan önce sitenizi ve kullandığı yazılım teknolojisini analiz edin. Ayrıca kullanım amacınızı belirleyin. PHP ve MySQL teknolojisi kullanan siteler için en uygun paket Profosyonel Hosting paketleridir. Eğer SQL Server, ASP ve ASP.Net gibi yazılım teknolojilerini kullanıyorsanız mutlaka Windows Hosting paketlerini satın almalısınız. Doğru seçimi yaptığınızda hosting hizmetinden en yüksek performansı alacağınızı unutmayın.

Hosting Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

 • Web Hosting fiyatları piyasa koşullarına, kullanım ortalamaları ve maliyetlere göre belirleniyor. Şirketimiz sürekli otomasyona ve altyapımıza yatırım yaparak maliyetleri düşürmeye en düşük fiyata hosting hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Hosting hizmetim ne zaman aktif edilir?

 • Hosting çözümlerimiz, siparişinizi takiben, anında aktive edilerek kullanımınıza hazır duruma getirilmektedir.

Herhangi bir gizli ücret öder miyim?

 • Hosting hizmetlerimize, sitemizde görmüş olduğunuz ücretler haricinde sadece kanunen zorunlu resmi vergiler eklenmektedir. Herhangi bir operasyonel ücret veya ek kurulum bedeli mevcut değildir.

Web sitemi size taşımak istiyorum, taşıma işlemini siz yapıyor musunuz?

 • Farklı bir firmada bulunan web sitenizi bize transfer etmek istiyorsanız, Cpanel'den > Cpanel'e olacak şekilde ücretsiz taşıma hizmetimiz bulunmaktadır..

Hosting Hizmeti Hangi Scriptler ile Uyumludur?

 • Hosting hizmetimiz mevcut olan açık kaynak veya kapalı kaynak kodlu (ioncube, zend ve sourceguard vb) lisanslı neredeyse tümüyle uyumludur. Önde gelen script ve web tabanlı yazılımlara örnek vermek gerecek olursa Profosyonel için; WordPress, Opencart, Joomla, Magento, PrestaShop, Laravel, CodeInteger, PHP framework ve PHP ile yazılmış PHP 5.3 sürümü ve yukarısı tüm scriptler Windows için; MySQL, SQL Server 2012, SQL Server 2014, SQL Server 2016, Klasik ASP, ASP.Net 2.0, ASP.Net 3.5, ASP.Net 4.6 ve MVC desteği mevcuttur.

Ücretsiz SSL Nedir?

 • SSL hizmeti web sunucusu ile ziyaretçi bilgisayarı arasında şifreli bir iletişim kanalı oluşturur. Bu sayede kredi kartı, üyelik bilgileri, şifre ve parola gibi özel bilgilerin çalınmasına izin vermez. Bu teknoloji yakın bir zamana kadar ücretli verilmekteydi. Artık tüm hosting hizmetlerinde standart olarak ücretsiz sağlanmaktadır. Hosting hizmeti satın aldıktan sonra 24 saat içerisinde otomatik olarak kurulur.

Hosting Hizmeti Nasıl Çalışır?

 • Hosting hizmetinin çalışması için öncelikle bir alan adına (domain) ihtiyaç vardır. Bir domain tescil ederek internet siteniz için bir isim satın almış olursunuz. Bu isim sitenizi internette temsil edecektir. Hosting alımı sırasında yeni bir domain tescil etmeniz, transfer veya tescil edilmiş mevcut bir domain belirtmeniz istenecektir. Satın alma işlemine geçip sepete bir ürün ekleyeren bu seçimi yapabilirsiniz.

info@example.com Şeklinde Adresi Alabilir miyim?

 • Evet hosting hizmeti aldığınızda kendi adınıza özel mail adresine veya adreslerine sahip olabilirsiniz. Mail adresleri hosting hizmetinin bir parçası olarak kullanılabilir.

Yedekleme Yapıyor musunuz?

 • Evet tüm sunucularımızı ve hosting hizmetlerini haftalık olarak düzenli yedekliyoruz. Ayrıca tüm sistemlerimizi felaket durumlarına ve disk arızalarına karşı günlük olarak imaj bazında yedekliyoruz. Sitenizde bir veri silerseniz veya eski tarihli bir yedek yüklemek isterseniz teknik ekibimizden bunu talep edebilirsiniz.

Güvenlik önlemleri nelerdir?

 • Güçlü bir güvenlik algoritmasına sahibiz. Düzenli olarak güncel yazılımları takip ediyoruz. Sahip olduğumuz tüm sunucuları monitör ederek olası kesintileri erkenden fark etmiş oluyoruz. Hosting hizmetinizin bulunduğu sunucularımız 7/24 izlenmektedir. Altyapımızda güvenlik açıklarını tarayan ve engelleyen bazı sistemler mevcuttur. Güvenlik açıkları hosting hizmetinden daha çok yazılım veya veritabanı programlama hatalarından veya kullanıcılardan kaynaklanabilir. Bu nedenle güncel ve lisanslı ürünler satın almanızı basit şifre yerine güçlü şifreler belirlemenizi tavsiye ediyoruz.

YALNIZ BİR ŞEYE İHTİYACIMIZ VARDIR; ÇALIŞKAN OLMAK.

Atatürk