Gizlilik ve Güvenlik Politikası | Manisa Bilişim | Web Hosting, Reseller Hosting, Dedicated Server
Gizlilik Politikası
Gizlilik ve Güvenlik Politikası
Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikası aşağıda madde madde listelenmiştir.

Gizlilik Politikası


Herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmadan Manisa Bilişim websitesi üzerinde gezebilir ve paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Bilgi isteme işlemi sadece sipariş sırasındaki üyelik aşamasında yapılmaktadır.

Manisa Bilişim, müşterilerinden aldığı her bilgiyi saklamayı ve yasal bir zorunluluk olmadıkça paylaşmamayı taahüt eder.

Manisa Bilişim'e ilettiğiniz bilgiler sadece amacına yönelik olarak kullanılacaktır (örneğin: TC Kimlik Numarası ile fatura kesilmesi, çeşitli durumlarda SMS gönderilmesi vb.)

Manisa Bilişim'e ilettiğiniz tüm bilgiler (TC Kimlik Numarası, e-posta, telefon numarası vb.) sunucularımızda mümkün olan en yüksek güvenlik önlemleriyle saklanmaktadır. Yine de oluşabilecek herhangi bir hack vb. durumunda Manisa Bilişim'in hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.


Güvenlik Politikası


Sistemimizde, bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen durumlarda kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek amacıyla çeşitli güvenlik önlemleri kullanılmaktadır.

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz 256 Bit SSL (güvenlik) sertifikası ile şifreli olarak doğrudan ilgili bankanın sistemlerine iletilir. Sistemimizde hiçbir kredi kartı bilgisi kesinlikle saklanmamaktadır.

Sistemlerimiz dünyaca ünlü CentOS işletim sistemi üzerine kurulmuştur, PHP programlama dili ve MySQL veritabanı ile hizmet vermektedir. En son güncellemeler ve alınabilecek en yüksek güvenlik önlemleri tarafımızca düzenli olarak yapılmaktadır.


Sistemlerimizde bulunan üye hesabınızı istediğinizde info@manisabilisim.com adresi ile iletişime geçerek sildirebilirsiniz.

YALNIZ BİR ŞEYE İHTİYACIMIZ VARDIR; ÇALIŞKAN OLMAK.

Atatürk