Hakkımızda | Manisa Bilişim | Web Hosting, Reseller Hosting, Dedicated Server
Hakkımızda
Manisa Bilişim'i Tanıyın
2005 yılından bugüne çeşitli projelerle birçok tecrübe edinmiş ekibimiz 2007 yılında hosting sektörüne yönelip piyasadaki önemli firmalarda görev aldı ve daha sonrasında 2017 yılının Ocak ayında bir araya gelerek %100 yerli sermaye ile Manisa Bilişim markasını tescilledi. Manisa'da kurulan firmamız sizlere en kaliteli hizmeti sağlayabilmek adına aldığı Vergi Levhası, Marka Tescil Belgesi ve Yer Sağlayıcılığı Faaliyet Belgesi ile sektöre başarılı bir giriş yaptı. Sektörün ihtiyaçlarına çözüm üretebilmek adına girdiğimiz bu yolda siz değerli müşterilerimizin isteklerine yönelik hizmet anlayışımız ile hızla yükseleceğimize inanıyoruz.

Manisa Bilişim olarak sizlere her zaman son teknoloji donanım ve yazılımlar ile hizmet vermeyi kendimize ilke edindik ve bunun için gerekli tüm çabayı göstermekteyiz. Ekibimiz tarafından 7/24 izlenen yurtiçi ve yurtdışı sunucularımızda herhangi bir problem olması durumunda anında müdahale edilmekte ve kesintisiz hizmetin devamlılığı sağlanmaktadır. Sektördeki yenilikleri takip ederek kendimizi geliştirmekte ve çalıştığımız çözüm ortaklarını özenle seçmekteyiz.

Unutmayın! Manisa Bilişim'de eksik olan tek şey "problemler"dir.

Vizyonumuz

Mutlu müşteri kitlemizi gün geçtikçe büyüterek firmamızı sektördeki öncü firmalar arasına getirmek ve teknolojinin her parçasını kullanarak siz değerli müşterilerimizi memnun edecek yeniliklerle tanıştırmak.

Misyonumuz

Siz değerli müşterilerimizi olabilecek en iyi derecede mutlu etmek, kurumsal çerçeve içerisinde samimi ve hızlı gerçek teknik desteği sağlamaktır. Minimum fiyatı maksimum kaliteyle birleştirip sizlere güvenilir ve güleryüzlü bir şekilde sunmak bizim en büyük gayemiz.
Neden Manisa Bilişim ?
Sorunsuz Hizmet Garantisi Manisa Bilişim, sahip olduğu son teknoloji donanımlar ve üst düzey bilgiye sahip destek ekibi sayesinde siz değerli müşterilerine %100 sorunsuz hizmet garantisi vermektedir.
7/24 Gerçek Destek Garantisi Manisa Bilişim, vardiyalı çalışan destek ekibi sayesinde siz değerli müşterilerine 7/24 gerçek destek garantisi vermektedir. Manisa Bilişim'de sorularınız hiçbir zaman cevapsız kalmaz!
Mutlu Müşteri Garantisi Manisa Bilişim, sorunsuz binlerce müşterisine ve yılların verdiği tecrübesine güvenerek %100 mutlu müşteri garantisi vermektedir. Bizim için memnuniyetiniz önceliğimizdir.
TİCARİ BİLGİLER İLETİŞİM FORMU
Dünden Bugüne Manisa Bilişim
Kuruluşumuzdan bugüne yaşadığımız önemli anları ve başarılarımızı sizinle paylaşmak istedik.
10 OCAK 2017

BAŞLIYORUZ...

Ekip olarak bir araya gelip Manisa Bilişim'in kuruluşuna karar verdik ve marka tescil işlemlerini başlattık. Daha sonra da alan adımızı alıp ar-ge çalışmalarımızı başlattık.
15 AĞUSTOS 2018

AR-GE TAMAMLANDI

Geçen 1 yıldan fazla sürede sektörün güncel durumunu analiz edip ar-ge çalışmalarımızı tamamladık. Artık altyapı çalışmalarımızı başlatmamız için önümüzde hiçbir engel yok.
30 Eylül 2018

TANIŞMAYA HAZIRIZ!

Web sitemizden sunucularımıza tüm altyapı gereksinimlerimizi tamamladık ve sizinle tanışmak için hazırız. Manisa Bilişim hizmetlerine başladı.

YALNIZ BİR ŞEYE İHTİYACIMIZ VARDIR; ÇALIŞKAN OLMAK.

Atatürk